פוקל מספקת למוסדות לימוד את כל הכלים הנחוצים להרצאה יעילה. סטודנטים נהנים ממורים פרטיים לסטודנטים, סיכומי שיעור, תרגולים לפני בחינה ועוד. הכל בנוחות מהבית בעזרת הכיתה הווירטואלית של פוקל.

תואר ראשון בהנדסה

רבים מתלבטים "האם תואר ראשון בהנדסה מתאים לי?" יש 2 שאלות מרכזיות, שכל אחד המעוניין ללמוד תואר ראשון בהנדסה חייב לשאול את עצמו.


1) מהי רמת המתמטיקה שלי?
מתמטיקה היא מילת מפתח בלימודי הנדסה. רובם ככולם של מקצועות ההנדסה מאופיינים בחישובים מתמטיים ברמה גבוה (4 יח"ל, לפחות). מומלץ להתכונן מראש, לרענן, ולהשלים ידע מתמטי (ניתן לעשות זאת דרך מכינות הפזורות ברחבי הארץ, או בקלות דרך מערכת פוקל). במקרה וישנו צורף בהשלמת בגרות תוכלו להתייעץ עם צוות פוקל, על מנת שיוכלו לעזור לכם למצוא את המורה הפרטי המתאים ביותר עבורכם,לפי התקציב שלכם והזמן העומד לרשותכם, כל זאת כחלק מתמיכת המרכז, ללא כל עלות.

הנדסה, מקצוע מבוקש בשוק העבודה

2)האם אני אוהב את זה?

גם אם רמת המתמטיקה שלכם תואמת את דרישות התואר הראשון בהנדסה, עדיין חשוב להבין שתואר בהנדסה אורך כ 4 שנים (במקרים מסוימים ישנם קיצורים, אם יש לכם הכרה בלימודים קודמים). אף אחד לא רוצה לשבת במשך 4 שנים וללמוד מקצוע אשר לא מעניין אותו, יתרה מכך- העבודה אליה תכוונו גם היא כוללת בתוכה את המקצוע בו בחרתם...הנדסה.הדבר שבהחלט יכול "לרכך את המכה" הוא סוגי ההנדסות. ישנם תארים ראשונים בשלל סוגי הנדסות ובכל סוג כזה, תמצאו לרוב נושאים נוספים אשר יכולים לעניין אתכם. תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול לדוגמה, משלב בתוכן נושאים נוספים, כגון: ניהול, שיווק, יהול מוצר ועוד. כמובן שמקצועות הלימוד שם עדיין יכילו נושאים כגון, מתמטיקה, סרטוט וכו' אך כשמסתכלים על התואר בראייה רחבה (באופן יחסי), ניתן לראות שאם אתם מתחברים לנושאים הנ"ל, שנות התואר יעבר לכם בצורה יותר מעניינת ובאופן שיותר ידבר אליכם. ושוב, כאמור- העבודה לאחר התואר יאופיין ככל הנראה בתחומים שמדברים אליכם יותר.

מומלץ לבדוק את סוגי ההנדסות ומקצוען לעומק, לפני בחירת התואר.

מה אתם חושבים הדברים החשובים לפני שבוחרים מקצוע לחיים?

צוות פוקל ישראל כאן, זמין לרשותכם במתן ייעוץ, ומציאת מורה פרטי עבורכם בכל תהליך קבלת ההחלטה לתואר, וכמובן במהלכו. בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תמיכה